Rum + špatný film
= skvělý zážitek

Vybrali jsme pro vás 8 nejhorších filmů, které jsou tak špatné až jsou zábavné.

Rum + špatný film
= skvělý zážitek

Vybrali jsme pro vás 8 nejhorších filmů, které jsou tak špatné až jsou zábavné.

The Toxic Avenger

Do rukou se vám dostává vlajková loď všech kultovních úchyláren. Je to důkaz toho, že toxický odpad je věc vysoce pozitivní, přinášející lidstvu dobro, a že z nás, malých lidiček bez šance, může udělat hrdiny bez bázně a hany. Stejně tak jako pomohl Melvinovi – čističi z města Tromaville – rychle dospět v mocného Toxic Avangera, může určitě pomoci i nám.

Zajímavosti: Pokud budete dobře sledovat, zahlédnete vycházet ze sprchy budoucí držitelku Oscara Marisu Tomei.

The Room

V Česku a na Slovensku poměrně neznámé dílo si v zámoří získalo velkou pozornost publika a kultovní status. Hlavního hrdinu Johnnyho si vystřihl sám Wiseau. Johnny nadevše miluje svou nastávající ženu Lisu (Juliette Danielle). Ta je však s jejich vztahem stále méně spokojená, a tak svede Johnnyho nejlepšího přítele Marka (Greg Sestero). Johnnymu se postupně hroutí svět, který se mu za posledních sedm let podařilo vybudovat.

Zajímavosti: Snímek se umístil na 10. místě v žebříčku nejhorších filmů všech dob.

The Toxic Avenger Part II

Tokio boj se! Toxie přichází! Dobrodružství pokračuje. Ďábelská korporace Apocalypsa, s.r.o. plánuje přetvořit městečko Tromaville v obří chemickou továrnu. Odláká proto hrdinného obránce utlačovaných do Japonska, aby tam hledal své kořeny. V Tokiu se Toxie setkává nejen s otcem, ale s i nepřeberným množstvím zla, které je nutné vymýtit. Obyvatelé Tromaville však mezitím zoufale postrádají svého toxického mstitele.

Zajímavosti: Původní sestřih měl 4 hodiny, a tak se Studio Troma rozhodlo z celého natočeného materiálu vytvořit dva filmy.

Who Killed Captain Alex?

První Ugandský akční velkofilm, který si získal virální status a označení „akční film bez rozpočtu“. Původně se uvádělo, že rozpočet byl 200 USD, však později režisér upřesnil, že šlo pouze o 85 USD. Na filmu jde vidět radost, se kterou byl natáčen.

Zajímavosti: V barové scéně se místo vína podávaly zbytky bílé barvy smíchané s vodou.

Battlefield Earth: A Saga of the Year 3000

V roce 3000 se skupina tzv. jeskynních lidí radí o tom, zda se mají pokusit přesídlit někam jinam za potravou. Starší mají strach, že by se to nelíbilo Démonům, ale na druhou stranu je nutné Démony vyhnat, aby se vrátili Bohové a opět chránili člověka. Mladý Johny na Démony nevěří a vydá se prozkoumat možnosti.

Zajímavosti: Nejhorší sci-fi všech dob, které získalo 8 zlatých malin, a dokonce ocenění za nejhorší film v posledních 25 letech.

Troll 2

Film Troll 2 je brán jako nejlepší béčko všech dob. Trollové nejdříve přemění lidské oběti v zelenou vegetariánskou kaši, než je sežerou. Díky příšerným hereckým výkonům a režisérovi, který chtěl natočit opravdu strašidelný horor, ale nevěděl, jak na to, vzniklo něco úžasného.

Zajímavosti: Manželka režiséra Claudia Gragassa, napsala scénář k filmu jako reakci na to, že se několik jejích přátel v té době stalo vegetariány.

Citizen Toxie: The Toxic Avenger IV

Při zachraňování Tromavillské školy před Plenkovým gangem se Toxie ocitne uprostřed exploze, která jej uvrhne do alternativní dimenze plné zla. V Tromaville zatím Toxieho zlý dvojník Noxie terorizuje celé město. Situaci nezvládají ani noví hrdinové – Delfíní muž, Vibrátor a Mastur Bator.

Zajímavosti: Během natáčení scény v nemocnici bylo spotřebováno přibližně 113 litrů umělé krve. Na herce byla pak krev během scény stříkána zahradními postřikovači.

Shakespeare’s Sh*tstorm

Režisér Lloyd Kaufman se tímto filmem pustil do velkých farmaceutických firem, závislostí a zdůraznil nesnášenlivost vůči sociálním mediím. Jde o nejoriginálnější adaptaci Bouře. Ve filmu se objeví snad všechny myslitelné tělní tekutiny.

Zajímavosti: Samotný režisér Lloyd ve filmu ztvárnil hned několik rolí. Dokážete je všechny spočítat?

0 diváků

Maximální počet

0

Počet představení

0

Počet rozlitých panáků

0 m

Šířka plátna