Zážitky

Náš festival není pouze o béčkových filmech a kvalitním rumu, ale o celkovém zážitku a prožití pěkného dne. Z tohoto důvodu jsme ve spolupráci se starou čistírnou naplánovali hned několik netradičních zážitků. Během festivalu si budete moci vylézt na komín a spustit se vnitřkem, nebo se projít starou stokou a poznat historická kalová čerpadla. Nesmí chybět ani plavba na převozníkově prámu. Pokud chcete pouze relaxovat, bude pro vás zajištěna odpočinková zóna s lehátky/občerstvením a nápoji.

Výlez na komín

Zažijte netradiční zážitek v podobě jištěného výlezu na 30metrový komín a následné spuštění vnitřkem komínu do podzemí areálu. Délka výlezu a spuštění je vždy individuální a pohybuje se mezi 15 min až 25 min na osobu. Tento zážitek si můžete v limitovaném množství 99 kusů objednat k lístku.

Komentovaná prohlídka podzemí

Unikátní komentovaná prohlídka starým podzemím čističky odpadních vod začíná v horní části, kde se budete moci podívat na původní technické vybavení celé čistírny. Následně se dostanete do úchvatného podzemí, kde máte jedinečnou možnost se projet na prámu, který má prosklenou podlahu a váží 1,5 tuny. V poslední části prohlídky se podíváte na původní kalová čerpadla. Celá komentovaná prohlídka trvá průměrně 1 h. Prohlídka je vždy pro skupinu o maximálním počtu 25 lidí. Celkový počet prohlídek je limitovaný a dá se dokoupit k lístku.

plavba na převozníkově prámu

V jedné z usazovacích nádrží, které se nacházejí v podzemí Staré čistírny odpadních vod, je instalován Převozníkův prám. Jedná se o plavidlo vážící 1,5 tuny. Plavba je skutečně výjimečným zážitkem. V části podlahy jsou umístěna plexi okna, díky kterým můžete vidět během plavby na hladinu pod sebou. Tento zážitek si můžete zakoupit ke komentované prohlídce.0 diváků

Maximální počet

0

Počet představení

0

Počet rozlitých panáků

0 m

Šířka plátna