Filmový festival
NARUBY
12. – 15. 6. 2024
Holečkova 106/10
Praha 5 – Smíchov
Gabriel Loci
00Dny
00Hodiny
00Minuty
00Sekundy

Who Killed Captain Alex?

První Ugandský akční velkofilm, který si získal virální status a označení „akční film bez rozpočtu“. Původně se uvádělo, že rozpočet byl 200 USD, však později režisér upřesnil, že šlo pouze o 85 USD. Na filmu jde vidět radost, se kterou byl natáčen.

Zajímavosti: V barové scéně se místo vína podávaly zbytky bílé barvy smíchané s vodou.

Zombeavers

Horor / Komedie
USA, 2014, 77 min, ČSFD

Vodič nákladného auta medicínskej firmy Mamaroneck prevážajúcej toxický odpad sa sústredil na písanie SMS správy viac ako na riadenie svojho vozidla. Odniesol si to chudák jeleň, ktorý sa rozhodol odpočinúť si práve uprostred cesty.

Llamageddon

Komedie / Sci-Fi
USA, 2015, 69 min, ČSFD

Zabijácká lama z vesmírné lodi která havarovala na zemi. Přináší smrt a zkázu každému, kdo jí stojí v cestě.

Big Shark

Nervydrásajúci príbeh o troch udatných hasičoch, ktorých údelom je zachrániť New Orleans pred besnením ozrutného žraloka. 

Slotherhouse

Komedie / Horor / Thriller
USA, 2023, 93 min, ČSFD

Emily Young (Lisa Ambalavanar), studentka posledního ročníku, chce být zvolena prezidentkou svého dívčího spolku. Osvojí si roztomilého lenochoda a myslí si, že se může stát novým maskotem a pomoci jí vyhrát, dokud řada smrtelných nehod neoznačí lenochoda za hlavního podezřelého z vražd

Panman

Komedie / Horor / Romantický
USA, 2011, 85 min, ČSFD

Panman je démonický šéf kuchyně, který zná skvělý recept na smrt. Své oběti vyhledává mezi studenty, kteří začínají mizet za nevyjasněných okolností.

ThanksKilling

Komedie / Horor / Thriller
USA, 2009, 70 min, ČSFD

Film o vraždícím krocanovi který se mstí už od 16 století lidem za díkůvzdání. Nic víc není potřeba k filmu psát. Jde o originální a velice krvavý brak.

Birdemic: Shock and Terror

Na malé přímořské městečko znenadání zaútočí hejno agresivních ptáků. Každodenní starosti obyvatel v okamžiku vystřídá chaos a strach. Nikdo neví, co původně neškodné ptáky vyburcovalo k útoku a jen malá skupinka přeživších se snaží ubránit a uniknout ze spárů okřídlené smrti. Podaří se jim to?

Turbo kid

Akční / Sci-Fi / Horor
Kanada / Nový Zéland / USA, 2015, 95 min, ČSFD

Na planetě Zemi nastala nukleární zima díky válkám, které přežilo jen málo lidí. Je nedostatek pitné vody i jídla a není nouze ani o lidi, kteří chtějí ostatní ovládat. Takový samozvaný, krutý vládce je muž jménem Zeus a kdo mu zkříží cestu, nemá moc šancí na další život. 

Killer Piñata

Komedie / Horor
USA, 2015, 87 min, ČSFD

Posedlá piňata, která se chce pomstít za krutost, kterou lidstvo způsobilo jejímu druhu, likviduje skupinu přátel jednoho po druhém v nekonečné noci hrůzy.

Shakespeare’s Sh*tstorm

Režisér Lloyd Kaufman se tímto filmem pustil do velkých farmaceutických firem, závislostí a zdůraznil nesnášenlivost vůči sociálním mediím. Jde o nejoriginálnější adaptaci Bouře. Ve filmu se objeví snad všechny myslitelné tělní tekutiny.

Zajímavosti: Samotný režisér Lloyd ve filmu ztvárnil hned několik rolí. Dokážete je všechny spočítat?

The Room

V Česku a na Slovensku poměrně neznámé dílo si v zámoří získalo velkou pozornost publika a kultovní status. Hlavního hrdinu Johnnyho si vystřihl sám Wiseau. Johnny nadevše miluje svou nastávající ženu Lisu (Juliette Danielle). Ta je však s jejich vztahem stále méně spokojená, a tak svede Johnnyho nejlepšího přítele Marka (Greg Sestero). Johnnymu se postupně hroutí svět, který se mu za posledních sedm let podařilo vybudovat.

Zajímavosti: Snímek se umístil na 10. místě v žebříčku nejhorších filmů všech dob.

The Velocipastor

Poté, co kněz ztratí své rodiče, odcestuje do Číny, kde získá záhadnou schopnost, která mu umožňuje změnit se na dinosaura. Zpočátku ho tato nová moc děsí, ale prostitutka ho přesvědčí, aby ji použil k boji proti zločinu. A nindžům…

Dead Snow: Rudý vs. Mrtvý

V roce 2009 přinesl Wirkola na stříbrná plátna kin hororovou komedii Mrtvý sníh, ve které nechal ožít nacistické zombie na zamrzlých pláních severního Norska. Jejich mise však neskončila a ve snímku Dead Snow: Rudý vs. Mrtvý se chystají na totální genocidu, aby tak dostáli svému poslání – nastolit vládu jednoho vůdce. Pokud si myslíte si, že váš nejhorší den je ten, kdy zabijí vaši přítelkyni sekyrou, vám uříznou motorovou pilou ruku a s hrůzou v očích sledujete, jak armáda nacistických zombie požírá vaše kamarády, tak to se šeredně mýlíte. To je teprve začátek. 

Tammy and the T-Rex

Mezitím, co se geniální, ale šílený vědec Dr. Wachenstein chystá oživit tělo tyranosaura, se seznamujeme s mladou dvojicí – fotbalistou Michaelem a jeho dívkou Tammy. Ti jsou však jednoho večera přepadeni gangem Billyho, který je do Tammy zamilován a uvězní Michaela v parku šelem, kde ho ošklivě potrhají leopardi. Po převozu do nemocnice na Michaela narazí právě Dr. Wachenstein, který mladíka unese a vyoperuje mu mozek, který implantuje do těla tyranosaura. Operace je kupodivu úspěšná a prehistorické zvíře se probouzí k životu.

Atomové gymnázium

Místo hodin tělocviku tu po chodbách nahání mutanti nebohé školáky, místo hudební výchovy se souloží, chlastá a fetuje. Tromavillská střední škola je trochu jiná, než všechny ostatní. Učitelé poslední dobou pozorují nadměrný nárůst případů, kdy se jejich nic netušící student přemění v krvelačného mutanta. Stejný osud postihne i Warrena, který se svou krásnou dívkou Crissy zplodí po jednom nadmíru vyvedeném večírku lidožravé monstrum. Jak se zdá, za vším stojí místní atomová elektrárna. Počty studentů dramaticky klesají, na toaletách dávno není bezpečno a ke všemu se ještě blíží maturity.

CarousHELL

Film CarousHell je jasným důkazem že plastového jednorožce není radno naštvat. Příběh se točí kolem klasického kolotoče, na kterém naleznete jednorožce, který už má všeho dost. Jednorožec, se vymaní ze svého karnevalového pekla a pustí se do krvavého řádění pomsty lidstvu.

Dude Bro Party Massacre III

Po záhadnej smrti svojho brata sa Brent (Alec Owen) rozhodne vstúpiť do bratstva, pretože si myslí, že jeho súrodenca zavraždil niekto z členov tohto spolku. Vrahom má byť maskovaná postava menom Motherface, ktorú bratstvo v minulosti už dvakrát zavraždilo. Keď členovia organizácie odcestujú na osamelú chatu pri jazere, Brent ide s nimi, dúfajúc, že sa mu tak podarí odhaliť vraha svojho brata. Nikto však ešte netuší, že na tomto mieste budú musieť po tretí raz bojovať so zabijakom Motherfacom. 

Ice cream man

Do malého mesta prichádza na radosť miestnych detí nový zmrzlinár, podivínsky Gregory Tudor (Clint Howard). Gregoryho životným poslaním je urobiť deti šťastné a pripraviť im čo najlepšiu zmrzlinu, na výrobu ktorej používa vskutku „špeciálne“ vlastné receptúry a ingrediencie. 

POULTRYGEIST: NIGHT OF THE CHICKEN DEAD

Cintoríny a pohrebiská sú posvätné a nedotknuteľné miesta. Práve na pôde, kde kedysi stávalo indiánske pohrebisko sa reťazec fast-foodov rozhodne vybudovať nový stánok na ukojenie, hneď po sexe najzákladnejšieho pudu typického američana: hladu po kuracích krídelkách a stehienkach. Lenže dovtedy sa chodí s krígľom po pivo, dokiaľ sa nerozbije… a usmrtené a skonzumované sliepky sa vracajú na tento svet aby rozpútali najväčší gore masaker, aký kedy Tromaville zažil. 

Robot Ninja

Leonard Miller je zúfalý. Vymyslel postavu superhrdinu zvaného Robot Ninja, najúspešnejšieho maskovaného hrdinu od dob Batmana. Jeho agent a vydavateľ chcú však tento úspech využiť čo najviac vo svoj prospech. Jednej noci sa Leonard stane svedkom brutálneho útoku na mladý pár. Jeho srdce zahorí spravodlivým hnevom a s pomocou vynálezcu Dr. Goodknighta sa stane on sám Robot Ninjom. V temných uliciach Ridgaway začne poľovačku na kriminálnikov, pri ktorej nepozná žiadne zľutovanie.

Sgt. Kabukiman N.Y.P.D.

Newyorský policista Harry Griswald do svého těla nechtěně vstřebá ducha velkého mistra tradičního japonského divadla kabuki. Po počátečním odmítání nastoupí do učení k mistrově pravnučce, aby se z něj stal Kabukiman – superhrdina bojující s padouchy jídelními hůlkami, zabijáckým suši a létajícími sandály. Schopnosti mu přijdou vhod, když se zlý magnát snaží ovládnout svět při rituálu, kdy drak prochází prstencem Jupitera a opice jezdí na jaguárov

Slaughterhouse (Jatka¨)

Lester Bacon je poctivý mäsiar zo starej školy, ktorý zbožňuje svoju prácu. Dlhé roky bol majiteľom veľkého vidieckeho bitúnku Keď sa však doba zmenila, nedokázal zmechanizovať výrobu a prispôsobiť sa novým postupom, a tak musel svoj bitúnok časom zavrieť. Spolu so svojím retardovaným synom Buddym sa stiahli do ústrania a mlčky sa prizerali, ako ich rodinná firma chátra.

Noah’s Shark

Akční / Dobrodružný / Horor
USA, 2021, 71 min, ČSFD

Televizní kazatel toužící po slávě a jeho filmový štáb se vydají najít bájnou Noemovu archu, ale zjistí, že ji střeží jak starověká kletba, tak prehistorický velký bílý žralok.

Socialistický Zombi Mord

Sovietsky tajný experiment, ktorý mal slúžiť na paralyzovanie armády imperialistického nepriateľa socializmu rozšírením agresívnej smrteľnej nákazy (kódové meno Zaraza) sa vymkol spod kontroly a musel byť ukončený. Vinou súdruha neznámeho vojaka sa zvyšná vzorka bojového plynu dostala pod falošným označením dymovníc do konvoja inváznych vojsk varšavskej zmluvy smerujúceho na územie Slovenska. 

Tromeo a Julie

Hejna brutálních ptáků útočí na Hollywood. Se střídavými úspěchy se jim snaží bránit filmový štáb, který musel kvůli apokalypse přerušit natáčení. Hlavní hrdinové se podivným přírodním událostem pokoušejí přijít na kloub. Krvelační opeřenci však nejsou tím jediným zlem, proti kterému budou muset bojovatTromeo a Julie je až nečekaně funkční a promyšlenou interpretací nehynoucího příběhu dvou zahynulých milenců. Jistě, z překrásné Verony se děj přesunul na zaflusaný Manhattan, znesvářené rody nejsou v žádném případě vznešené, spíše prohnilé, vyšinuté a zvrácené a té krve, co znovu beznadějně smáčí krev dříve prolitou, je tentokráte trochu více. 

Velké kozy na Havaji

Geneticky upravený had je na útěku a hrozí, že vyhladí veškerou populaci ostrova čítající dva turisty a pašeráky diamantů. Nicméně je nutné, aby pašeráci byli předáni do rukou zákona a ne krvelačné fantazii matky přírody. Na ostrov se proto neprodleně vydává parta sličných agentek a agentů, aby vzniklou situaci vyřešili. Během pátrání narazí na nespočet překážek. Budou se muset mnohokrát převléci, koupat se bez plavek a vypořádat se s rozličnými nebezpečnými živly, jakožto i s ozbrojeným skateboardistou a nepřekonatelným hráčem frisbee

Vražedný aerobic

Nádherné mladé ženy s fantastickými postavami. Krásní svalnatí muži. Hodiny aerobicu, posilovny, šatny, sauny, bar. Všechno, co bychom mohli očekávat v každém moderním kalifornském sředisku pro zdraví. To naše je stejné, avšak poněkud se liší jeho podstata. Zde lidé necvičí, aby se cítili lépe. Zde umírají

Iron Sky

Příběh filmu je zasazen do budoucnosti a jeho hlavními protagonisty jsou nacisté, kteří se v posledních chvílích druhé světové války ukryli na odvrácené straně Měsíce, kde plánují návrat na Zem. Během 70-ti let přísného utajení nacisté postavili vesmírnou pevnost s mohutnou flotilou létajících talířů. Když americký astronaut James Washington přistane se svým lunárním modulem blízko tajné nacistické základny, měsíční Führer se rozhodne, že zářivý moment ovládnutí Země nastal. 

Iron Sky: The Coming Race

Před dvaceti lety byla Země zničena nukleární apokalypsou. To, co zbylo z lidstva, se ukrývá na Měsíci – který se ale rozpadá úplně stejně. Jedinou nadějí lidstva je vyslat malý tým do středu Země a získat mýtický svatý grál. Vše, co jim stojí v cestě, je starověká rasa ještěrovitých humanoidů a armáda dinosaurů.

Sharkenstein

Horor
USA, 2016, 73 min, ČSFD

Během druhé světové války pracoval jistý vědec na tajném experimentu, jehož cílem bylo přetvořit žraloky v ještě nebezpečnější stroje na zabíjení. Třetí říše se však o něm dozvěděla, zmocnila se všech plánů a rozhodla se jich použít ve svůj prospěch. O mnoho let později se poblíž amerického pobřeží začne hromadit počet nevyjasněných úmrtí. Pobřežní stráž je bezmocná a co víc, lidé začnou mizet i u nedalekého jezera. Řádí zde snad nějaký sériový vrah, nebo se pod hladinou skrývá něco mnohem děsivějšího?

Muž, co zabil Hitlera a pak yettiho

Drama / Dobrodružný
USA, 2018, 98 min, ČSFD

Snímek „Muž, co zabil Hitlera a pak yettiho“ sleduje epické dobrodružství americké legendy, o které nikdy nikdo neslyšel. Calvin Barr (Sam Elliott / Aidan Turner) skrývá od druhé světové války tajemství, že je zodpovědný za atentát na Adolfa Hitlera

Párty Hárder: Summer Massacre

Párty Hárder se vrátí parta kamarádů prvního filmu. Z předchozích událostí se už trochu oklepali a v létě vyrazí na proslulou Ibizu východu – na Mácháč, legendární místo plné mejdanů, muziky a nevázaného sexu. Slibují si životní zážitek a pochopitelně i prázdninovou soulož. Užijí si léto, nebo selžou a čekají na ně leda tak ponížení, nedobrovolný celibát a Srbské milice? 

South Park: Peklo na Zemi

Čtveřice spolužáků, Kyle Broflovski, Stan Marsh, Kenny McCormick a Eric Cartman si vyrazí do kina na nový kanadský film nazvaný Ohnivé prdele. Pokladní jim sice odmítne lístky prodat protože na film, kde se mluví sprostě, mohou jen v doprovodu rodičů, kluci si však hravě poradí. A skutečně film má na městečko zničující dopad. U dětí je sice velmi úspěšný, rodiče však požadují zákaz jeho promítání, protože sprostá mluva se v městečku rozmáhá jako lavina. Další návštěva kina se stane osudnou Kennymu, který si stejně jako postavy ve filmu zkusí zapálit prd. 

Už je tady zas

Komedie / Drama
Německo, 2015, 110 min, ČSFD

Téměř sedmdesát let po neslavném odchodu se Adolf Hitler překvapeně probouzí v dnešním Berlíně. A první bilance jeho nové situace není radostná. Válka skončila a to porážkou, jeho politická strana neexistuje a chybí mu i milovaná Eva Braunová. Hitler „své“ město sotva poznává. Berlín je plný cizinců a v Německu místo něj vládne žena, jakási Angela Merkelová. Po prvotním a zcela pochopitelném šoku, se Hitler rychle rozkoukává a navazuje kontakt s některými obyvateli dnešního Berlína.

Surfoví náckové musí zemřít

Akční / Drama / Komedie / Horor
USA, 1987, 83 min, ČSFD

Los Angeles, blízká budoucnost. Ničivé zemětřesení zdemolovalo většinu města a při záchranných pracích je potřeba každého pomocníka, včetně policistů. Pláže, které jako jediné zůstaly pohromou nedotčeny, tak zůstávají bez dozoru a stávají se rejdištěm řady brutálních gangů. Tím nejdivočejším jsou Surfoví náckové, vládci Power Beach. Jejich vůdce Adolf má jasnou vizi o sjednocení všech gangů a kompletním ovládnutí pobřeží, ale nepočítá s jedním důležitým faktorem. Mamkou Washingtonovou, které Náckové zavraždili jediného syna. Stará žena, zdrcená ztrátou jediného dítěte, se rozhoduje, že Surfoví náckové musí zemřít. A jatka začínají!

Black Sheep

Komedie / Horor
Nový Zéland, 2006, 87 min, ČSFD

Henry (Nathan Meister) se po letech vrací domů s úmyslem odprodat svému bratrovi Angusovi (Peter Feeney) svůj podíl rodinného majetku. Po příjezdu se však v důsledku genetických pokusů prováděných na ovcích, které má na svědomí právě Angus ocitne nečekaně uprostřed pekla na zemi. Zmutované ovce prahnou po lidském mase, jsou velmi nebezpečné a je jich čím dál víc.

Bad Black

Akční
Uganda, 2016, 68 min, ČSFD

Jedná se o další film legendárního tvůrce Nabwana I.G.G. který stojí za vznikem kultovky Who Killed Captain Alex?.

Klidný lékař je vycvičen v umění komando pomsty chlapcem z ghetta jménem Wesley Snipes.

Úžasný Bulk

Animovaný / Akční / Fantasy
USA, 2010, 76 min, ČSFD

Henry „Hank“ Howard pracuje jako vědec v armádní laboratoři a snaží se vytvořit sérum zajišťující nadlidské schopnosti, nicméně už čtyři roky pouze selhává. Také miluje dceru svého šéfa (generála), kterou chce pořádat o ruku. Aby ho přesvědčil o svých schopnostech, rozhodne se aplikovat sérum přímo sobě. To však zareaguje neočekávaně a z Hanka se ve zlomku vteřiny stává Amazing Bulk, obří fialový mstitel.

Nexus

Romantický / Sci-Fi
Španělsko / Česko / Velká Británie, 1994, 100 min, ČSFD

V daleké budoucnosti, kdy planeta Země čelí kvůli silnému znečištění neodvratnému zániku, se hrstka lidí vypraví v záchranných lodích najít nový obyvatelný svět. Na vzdálené planetě narazí na rasu inteligentních ještěrů, kteří lidem nabídnou útočiště. Fascinováni člověkem, ještěři časem upraví svá těla téměř k nerozeznání od lidských a ovládnou většinu pozemských technologií. Lidé byli však svými hostiteli zrazeni. Pronásledováni a nuceni žít ve vyhrazených rezervacích, musí výměnou za vzácnou vodu původním obyvatelům poskytovat další technologie i své dcery. Existuje však proroctví, podle kterého se jednou narodí ten, který svrhne totalitu ještěrů a dovede zotročené lidstvo ke svobodě.

CarousHELL 2

Akční / Komedie / Horor
USA, 2021, 77 min, ČSFD

Film CarousHell je jasným důkazem že plastového jednorožce není radno naštvat. Příběh se točí kolem klasického kolotoče, na kterém naleznete jednorožce, který už má všeho dost. Jednorožec, se vymaní ze svého karnevalového pekla a pustí se do krvavého řádění pomsty lidstvu.

Duke (jednorožec) vždy přemýšlel o smyslu svého života. Kdo je, co má dělat. Právě zjistil, že je otcem.

CarousHELL 3

Komedie
USA, 2023, 69 min, ČSFD

Film CarousHell je jasným důkazem že plastového jednorožce není radno naštvat. Příběh se točí kolem klasického kolotoče, na kterém naleznete jednorožce, který už má všeho dost. Jednorožec, se vymaní ze svého karnevalového pekla a pustí se do krvavého řádění pomsty lidstvu.

Joe se pouští do osobní pomsty, aby ukončil Dukův život, zatímco mazaná Usagi zahajuje svou vlastní křížovou výpravu proti nejkrásnějšímu jednorožci na světě. Dokáže se Duke ubránit oběma nepřátelům?

DEAD OF NIGHT

Horor / Mysteriózní / Povídkový
Velká Británie, 1945, 102 min, ČSFD

V osamoceném venkovském domě vyprávějí hosté podivné historky, připomínající noční můry. Příběh psychicky labilního břichomluvce, jehož dožene k šílenství vlastní loutka, je jen jedním z mnoha vrcholů tohoto povídkového hororu, na němž spolupracovali čtyři nadaní režiséři.

Everything Is Terrible! The Great Satan

Komedie / Fantasy / Horor
USA, 2017, 72 min, ČSFD

Kolektiv nalezených záběrů, Všechno je hrozné! Převzal 2 000 zapomenutých VHS kazet a dal je do kontextu,  tak aby mohl vyprávět příběh samotného Temného pána, Lucifera.

Svatba Jiřího Káry + nový dokument o jeho životě

Krátkometrážní / Dokumentární
Česko, 2000, 26 min + 34 min, ČSFD

Remastrovanou svatbu Jiřího Káry si můžete společně s novým připravovaným dokumentem o jeho životě vychutnat tematicky v posvěceném kostele Gabriel na filmovém festivalu Naruby. Dejte Jirkovi šanci mít svatbu ne na radnici ale v kostele. Před promítáním doporučujeme navštívit jeho svatyni kterou naleznete v areálu.

Frankensteinka

Komedie / Horor / Sci-Fi
USA, 1990, 85 min, ČSFD

Jeffrey Franken je docela normální kluk, který miluje svojí dívku Elizabeth a pokusy s oživováním lidské tkáně. Jenže jednoho dne se stane nehoda a jeho milovaná zemře pod koly zahradní sekačky, kterou před tím Jeffrey trochu vylepšil. Jenže láska hory… v tomto případě spíše hroby přenáší a tak se v Jeffreyho hlavě zrodí šílený plán: pomocí elektřiny přivede Elizabeth zpět k životu a protože se z ní zachovala pouze hlava, získává odhodlaný mladík možnost sestavit si ideální přítelkyni z částí mrtvých prostitutek…

Jurassic Shark

Akční / Horor / Sci-Fi
Kanada, 2012, 75 min, ČSFD

Ropná společnost během těžby nechtěně vypustí na svobodu prehistorické monstrum, které bylo tisíce let uvězněné v ledu. Jurský žralok zastihne nesourodou skupinu lidí na opuštěném ostrově, kde rozpoutá krvavý masakr.

Shark Exorcist

Akční / Fantasy / Horor / Thriller
USA, 2015, 71 min, ČSFD

Řádová sestra Blair (Christy Moritz) se rozhodne sloužit ďáblovi a za pomoci krvavého rituálu přivolá démona, který na sebe vezme podobu žraloka. Tou dobou se rozhodne trojice kamarádek, že se pojedou slunit k vodě, jenže záhy je jedna z nich napadena a kousnuta žralokem. Od té chvíle se začne Ali (Angela Kerecz) chovat podivně. Jakoby se ji zmocnila temná síla, která si žádá další oběti. Na scéně se objevuje kněz Michael (Bobby Kerecz), který hodlá démonické síly zastavit a provést exorcismus. Ale je to vůbec v jeho moci? Nejprve totiž musí Ali najít a počet obětí roste raketovou rychlostí…

Hobgoblins

Fantasy / Sci-Fi / Komedie / Horor
USA, 1988, 92 min, ČSFD

Malý kluk nalézá malou chlupatou kouli, ze které se však za chvíli stává zlý tvor, rychle se rozmnožující vodou. Tvor začne ničit vše, co mu přijde pod „zuby“ a zabijí každého, kdo se mu připlete do cesty. A to vše v jednom velkém domě, kde se počet netvorů rychle zvyšuje.

Nič nekrváca večne

Horor / Komedie
Slovensko, 2003, 87 min, ČSFD

Čtveřice studentů se kvůli špatné ekonomické situaci vydává hledat bájný Poklad věků. Díky mapě se skrze temné Slovenské hory dostávají na tajemný Všehrad. Když už mají bájný poklad téměř na dosah cepínu, ukáže se, že hrad má stále svého Pána a strážce…

Ochránci

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi
Rusko, 2017, 89 min, ČSFD

Během studené války dostala tajná vojenská organizace „Patriot“ za úkol vytvořit skupinu superhrdinů, kteří budou chránit svou vlast před nadpřirozenou hrozbou. Vědci vybrali čtyři jedince z různých koutů Sovětského svazu a úpravami jejich DNA u nich rozvinuli superschopnosti. Časy se však změnily a hrdinové museli po dlouhá léta žít v utajení. Když se ale objeví nová hrozba, strašlivější a nebezpečnější než cokoliv, s čím se „Ochránci“ kdy setkali, musí se vydat znovu do akce…

Team America: World Police

Loutkový / Akční / Dobrodružný / Komedie
USA / Německo, 2004, 98 min, ČSFD

Team America: Světovej policajt je první akční loutkový film proslulých tvůrců seriálu SOUTH PARK Treye Parkera a Matta Stonea. Snímek natočený s loutkami velikosti zahradních trpaslíků je plný výbuchů a pouličních bitek. Team America, mezinárodní policejní formace, jejímž posláním je chránit globální stabilitu, zjišťuje, že mocichtivý diktátor zásobuje teroristy zbraněmi hromadného ničení.

Big Ass Spider!

Sci-Fi / Akční / Komedie
USA, 2013, 77 min, ČSFD

Alex Mathis vyráží za svými běžnými pracovními povinnostmi deratizátora. Dnešní den bude ale jiný. Čeká ho totiž souboj s obrovským pavoukem, se kterým si neví rady ani armáda…

Partneři festivalu

Samsung
Nerdo
Donut
Comicspoint
Rosengart
Mediarent
Thumbnail 1
Performance4
0 diváků

Maximální počet

0

Počet představení

0

Počet rozlitých panáků

0 m

Šířka plátna