Program a vstupenky

Festival probíhá 12. 6. a 15. 6. Během těchto čtyř dnů se můžete těšit na 62 epických filmů. Některé z nich jsou vůbec poprvé promítané v české České republice. Vaše vstupenka na promítání slouží také jako vstupenka do areálu. Do sálu se můžete usadit vždy 20 minut před začátkem promítání.
12.6 až 15.6.2024 ?
Permanentka na Film Fest Naruby

Permanentku můžete využít na jakékoliv představení v průběhu celého filmového festivalu Naruby. Na každém promítání budou vyhrazené speciální místa pro diváky s permanentkou abychom zaručili že se vždy budete vejít.

CZ titulky / CZ dabing Vyprodáno
St 12. 6. 17:00
Everything Is Terrible! The Great Satan

Komedie / Fantasy / Horor
USA, 2017, 72 min, ČSFD

Kolektiv nalezených záběrů, Všechno je hrozné! Převzal 2 000 zapomenutých VHS kazet a dal je do kontextu,  tak aby mohl vyprávět příběh samotného Temného pána, Lucifera.

Sál: Krypta / CZ titulky 139 až 199 Kč
St 12. 6. 17:00
Dead Snow: Rudý vs. Mrtvý

Komedie / Horor / Akční
Norsko / Island, 2014, 100 min, ČSFD

V roce 2009 přinesl Wirkola na stříbrná plátna kin hororovou komedii Mrtvý sníh, ve které nechal ožít nacistické zombie na zamrzlých pláních severního Norska. Jejich mise však neskončila a ve snímku Dead Snow: Rudý vs. Mrtvý se chystají na totální genocidu, aby tak dostáli svému poslání – nastolit vládu jednoho vůdce. Pokud si myslíte si, že váš nejhorší den je ten, kdy zabijí vaši přítelkyni sekyrou, vám uříznou motorovou pilou ruku a s hrůzou v očích sledujete, jak armáda nacistických zombie požírá vaše kamarády, tak to se šeredně mýlíte. To je teprve začátek. 

Sál: Kostel / CZ titulky 139 až 199 Kč
St 12. 6. 17:00
Atomové gymnázium

Komedie / Sci-Fi / Horor
USA, 1986, 85 min, ČSFD

Místo hodin tělocviku tu po chodbách nahání mutanti nebohé školáky, místo hudební výchovy se souloží, chlastá a fetuje. Tromavillská střední škola je trochu jiná, než všechny ostatní. Učitelé poslední dobou pozorují nadměrný nárůst případů, kdy se jejich nic netušící student přemění v krvelačného mutanta. Stejný osud postihne i Warrena, který se svou krásnou dívkou Crissy zplodí po jednom nadmíru vyvedeném večírku lidožravé monstrum. Jak se zdá, za vším stojí místní atomová elektrárna. Počty studentů dramaticky klesají, na toaletách dávno není bezpečno a ke všemu se ještě blíží maturity

Sál: Knihovna / CZ titulky 139 až 199 Kč
St 12. 6. 17:00
Ochránci

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi
Rusko, 2017, 89 min, ČSFD

Během studené války dostala tajná vojenská organizace „Patriot“ za úkol vytvořit skupinu superhrdinů, kteří budou chránit svou vlast před nadpřirozenou hrozbou. Vědci vybrali čtyři jedince z různých koutů Sovětského svazu a úpravami jejich DNA u nich rozvinuli superschopnosti. Časy se však změnily a hrdinové museli po dlouhá léta žít v utajení. Když se ale objeví nová hrozba, strašlivější a nebezpečnější než cokoliv, s čím se „Ochránci“ kdy setkali, musí se vydat znovu do akce…

Sál: Lustrový / CZ titulky 139 až 199 Kč
St 12. 6. 17:00
Big Ass Spider! 

Sci-Fi / Akční / Komedie
USA, 2013, 77 min, ČSFD

Alex Mathis vyráží za svými běžnými pracovními povinnostmi deratizátora. Dnešní den bude ale jiný. Čeká ho totiž souboj s obrovským pavoukem, se kterým si neví rady ani armáda…
Deratizéra Alexe Mathise u jedné z jeho zákaznic pokouše jedovatý pavouček. To ho donutí vyhledat lékařské ošetření. Jenže v nemocnici právě nastal problém. Na patologii dovezli neznámé tělo, z něhož vylezl velký pavouk, který pokousal zřízence. Alex se hned nabídne, že problém vyřeší. Přímo na pitevně ale zjistí, že pavouk je poněkud větších rozměrů a chová se nestandardně. To už však do nemocnice dorazí vojáci vedení majorem Braxtonem C. Tannerem a jeho zástupkyní, poručicí Karly Brantovou. Jejich úkolem je pavouka, který podivnou shodou náhod unikl z vojenské laboratoře, zlikvidovat. Pavouk však před Alexem a Karly, která se k němu ve sklepě nemocnice připojí s pistolí, unikne do kanalizace. Major jasně řekne Alexovi, že ho nepotřebuje. Alexův pomocník, nemocniční sekuriťák, Jose Ramon, však Alexe přemluví, aby se do honby za pavoukem, který teď začal zabíjet lidi a neuvěřitelně při tom narostl, zapojili. Alex s Josem tedy zamíří do veřejného parku, kde teď právě pavouk řádí. 

Sál: Pitevna / CZ titulky 139 až 199 Kč
St 12. 6. 19:30
Llamageddon

Komedie / Sci-Fi
USA, 2015, 69 min, ČSFD

Zabijácká lama z vesmírné lodi která havarovala na zemi. Přináší smrt a zkázu každému, kdo jí stojí v cestě.

Sál: Lustrový / CZ titulky 139 až 199 Kč
St 12. 6. 19:30
Who Killed Captain Alex?

Akční
Uganda, 2010, 68 min,  ČSFD

První Ugandský akční velkofilm, který si získal virální status a označení akční film bez rozpočtu. Původně se uvádělo že rozpočet byl 200 USD však později režisér upřesnil že šlo pouze o 85 USD. Na filmu jde vidět radost s kterou byl natáčen.

Sál: Kostel / CZ titulky 139 až 199 Kč
St 12. 6. 19:30
Noah’s Shark

Akční / Dobrodružný / Horor
USA, 2021, 71 min, ČSFD

Televizní kazatel toužící po slávě a jeho filmový štáb se vydají najít bájnou Noemovu archu, ale zjistí, že ji střeží jak starověká kletba, tak prehistorický velký bílý žralok.

Sál: Krypta / CZ titulky 139 až 199 Kč
St 12. 6. 19:30
Muž, co zabil Hitlera a pak yettiho

Drama / Dobrodružný
USA, 2018, 98 min, ČSFD

Snímek „Muž, co zabil Hitlera a pak yettiho“ sleduje epické dobrodružství americké legendy, o které nikdy nikdo neslyšel. Calvin Barr (Sam Elliott / Aidan Turner) skrývá od druhé světové války tajemství, že je zodpovědný za atentát na Adolfa Hitlera. Teď, o desítky let později, ho vláda Spojených států znovu povolá na přísně tajnou misi. Yetti žije hluboko v kanadské divočině a je přenašečem smrtící nemoci, která by mohla ohrozit celé lidstvo. Calvin, který spoléhá na dovednosti získané během druhé světové války, se musí znovu vydat na záchranu svobodného světa.

Sál: Knihovna / CZ titulky 139 až 199 Kč
St 12. 6. 19:30
Black Sheep

Komedie / Horor
Nový Zéland, 2006, 87 min, ČSFD

Henry (Nathan Meister) se po letech vrací domů s úmyslem odprodat svému bratrovi Angusovi (Peter Feeney) svůj podíl rodinného majetku. Po příjezdu se však v důsledku genetických pokusů prováděných na ovcích, které má na svědomí právě Angus ocitne nečekaně uprostřed pekla na zemi. Zmutované ovce prahnou po lidském mase, jsou velmi nebezpečné a je jich čím dál víc.

Sál: Pitevna/ CZ titulky 139 až 199 Kč
St 12. 6. 22:00
Extra Ordinary

Komedie / Fantasy
Irsko / Belgie, 2019, 94 min, ČSFD

Duchové jsou skuteční. Alespoň na irském venkově, kde nedají pokoj instruktorce z autoškoly. Rose má vlastní, dost palčivé důvody duchy neposlouchat. Na druhém konci vesnice ovšem jistému vdovci nedá pokoj zesnulá manželka a píše mu vzkazy na tousty. Zapomenutý rocker potom vzývá samotného vládce pekel, aby mu pomohl napsat ještě alespoň jeden hit. Duchařský debut Mikea Aherna a Endy Loughmana rozpustile boří všechny žánrové hranice a nechává za sebou nevídanou komediální spoušť.

Sál: Lustrový / CZ titulky 139 až 199 Kč
St 12. 6. 22:00
Nič nekrváca večne
Nič Nekrváca Večne

Horor / Komedie
Slovensko, 2003, 87 min, ČSFD

Čtveřice studentů se kvůli špatné ekonomické situaci vydává hledat bájný Poklad věků. Díky mapě se skrze temné Slovenské hory dostávají na tajemný Všehrad. Když už mají bájný poklad téměř na dosah cepínu, ukáže se, že hrad má stále svého Pána a strážce…

Sál: Krypta / SK dabing 139 až 199 Kč
St 12. 6. 22:00
Svatba Jiřího Káry + nový dokument o jeho životě

Krátkometrážní / Dokumentární
Česko, 2000, 26 min + 34 min, ČSFD

Remastrovanou svatbu Jiřího Káry si můžete společně s novým připravovaným dokumentem o jeho životě vychutnat tematicky v posvěceném kostele Gabriel na filmovém festivalu Naruby. Dejte Jirkovi šanci mít svatbu ne na radnici ale v kostele. Před promítáním doporučujeme navštívit jeho svatyni kterou naleznete v areálu.

Pro ty, kteří Svatbu Jiřího káry neznají: Tento amatérský film je záznamem svatebního obřadu z roku 2000, během kterého si řekli své „ano“ Jiří Kára a Blanka Divišová. Autentický náhled do světa „dolních deseti tisíc“ si získal početné publikum především na serveru YouTube.com, a díky prezentaci naprosté nonkonformity zúčastněných před, během i po obřadu má dnes až kultovní status. Vzhledem k osudům svatebčanů lze tento záznam vnímat také jako tragikomickou výpověď o životě pražských alkoholiků a drogově závislých spoluobčanů.

Sál: Kostel / CZ dabing Vyprodáno
St 12. 6. 22:00
Panman

Komedie / Horor / Romantický
USA, 2011, 85 min, ČSFD

Panman je démonický šéf kuchyně, který zná skvělý recept na smrt. Své oběti vyhledává mezi studenty, kteří začínají mizet za nevyjasněných okolností.

Sál: Knihovna / CZ titulky 139 až 199 Kč
St 12. 6. 22:00
Dude Bro Party Massacre III

Komedie / Horor
USA, 2015, 91 min, ČSFD

Po záhadnej smrti svojho brata sa Brent (Alec Owen) rozhodne vstúpiť do bratstva, pretože si myslí, že jeho súrodenca zavraždil niekto z členov tohto spolku. Vrahom má byť maskovaná postava menom Motherface, ktorú bratstvo v minulosti už dvakrát zavraždilo. Keď členovia organizácie odcestujú na osamelú chatu pri jazere, Brent ide s nimi, dúfajúc, že sa mu tak podarí odhaliť vraha svojho brata. Nikto však ešte netuší, že na tomto mieste budú musieť po tretí raz bojovať so zabijakom Motherfacom. 

Sál: Pitevna / CZ titulky 139 až 199 Kč
Čt 13. 6. 17:00
Turbo kid

Akční / Sci-Fi / Horor
Kanada / Nový Zéland / USA, 2015, 95 min, ČSFD

Na planetě Zemi nastala nukleární zima díky válkám, které přežilo jen málo lidí. Je nedostatek pitné vody i jídla a není nouze ani o lidi, kteří chtějí ostatní ovládat. Takový samozvaný, krutý vládce je muž jménem Zeus a kdo mu zkříží cestu, nemá moc šancí na další život. Mladý Kid je samotář, žije v úkrytu dál od ostatních lidí a do města jezdí na svém kole, jen když má něco na výměnu za vodu, či jídlo. Kid se pohybuje v pustině jen v bezpečné zóně, kde se potká s dívkou Apple, která je velmi hravá a vypadá šťastně. Kid se jí vyleká, když zjistí, že mluví s mrtvolou, ale později se Apple objeví v Kidově úkrytu, neboť dala Kidovi na ruku elektronický náramek, díky němuž jej našla. Kid je z Apple zmatený, neví zda jí může věřit, ale nakonec s ním Apple jede do bezpečné zóny hledat věci k výměně . 

Sál: Knihovna / CZ titulky 139 až 199 Kč
Čt 13. 6. 17:00
Jurassic Shark

Akční / Horor / Sci-Fi
Kanada, 2012, 75 min, ČSFD

Ropná společnost během těžby nechtěně vypustí na svobodu prehistorické monstrum, které bylo tisíce let uvězněné v ledu. Jurský žralok zastihne nesourodou skupinu lidí na opuštěném ostrově, kde rozpoutá krvavý masakr.

Sál: Krypta / CZ titulky 139 až 199 Kč
Čt 13. 6. 17:00
Iron Sky

Komedie / Sci-Fi / Akční
Finsko / Německo / Austrálie, 2012, 93 min, ČSFD

Příběh filmu je zasazen do budoucnosti a jeho hlavními protagonisty jsou nacisté, kteří se v posledních chvílích druhé světové války ukryli na odvrácené straně Měsíce, kde plánují návrat na Zem. Během 70-ti let přísného utajení nacisté postavili vesmírnou pevnost s mohutnou flotilou létajících talířů. Když americký astronaut James Washington přistane se svým lunárním modulem blízko tajné nacistické základny, měsíční Führer se rozhodne, že zářivý moment ovládnutí Země nastal. 

Sál: Kostel / CZ titulky 139 až 199 Kč
Čt 13. 6. 17:00
Team America: World Police

Loutkový / Akční / Dobrodružný / Komedie
USA / Německo, 2004, 98 min, ČSFD

Team America: Světovej policajt je první akční loutkový film proslulých tvůrců seriálu SOUTH PARK Treye Parkera a Matta Stonea. Snímek natočený s loutkami velikosti zahradních trpaslíků je plný výbuchů a pouličních bitek. Team America, mezinárodní policejní formace, jejímž posláním je chránit globální stabilitu, zjišťuje, že mocichtivý diktátor zásobuje teroristy zbraněmi hromadného ničení. Hrdinové se proto vydávají na misi, která má zastrašit nepřátele a zachránit svět. Team America najímá herce z Broadwaye, jehož kariéra je na vzestupu, aby infiltroval do teroristické sítě. Gary Johnstone, jak se hrdina jmenuje, nejprve váhá, má-li obětovat svou hereckou dráhu, ale nakonec si uvědomuje, že je jeho morální povinností dát svůj talent do služeb pro vyšší cíle.

S pomocí vůdce Spottswooda a ostatních členů Teamu America Chrise, Sary, Lindy a Joea se Gary vplíží do skrýše dealerů se zbraněmi, kde zjistí, že teroristické spiknutí se již eskaluje. Na nebezpečné misi za záchranu Zeměkoule křižuje Team America celý svět od egyptských pyramid přes Panamský průplav a až do paláce šíleného, avšak o to nebezpečnějšího diktátora Kim-Jonga II.

V tomto snímku se objeví i „známé tváře“ jako např. Alec Baldwin. Tvůrci si utahují i ze Seanna Penna a Tima Robbinse, ale stejně tak i z politiků všech směrů od stoupenců Bushe a irácké kampaně až po horlivé pacifisty. Film šokoval Ameriku i množstvím vulgarismů.

Sál: Lustrový / CZ titulky 139 až 199 Kč
Čt 13. 6. 17:00
CarousHell 

Komedie / Horor
USA, 2016, 70 min, ČSFD

Film CarousHell je jasným důkazem že plastového jednorožce není radno naštvat. Příběh se točí kolem klasického kolotoče, na kterém naleznete jednorožce, který už má všeho dost. Jednorožec, se vymaní ze svého karnevalového pekla a pustí se do krvavého řádění pomsty lidstvu.

Sál: Pitevna / CZ titulky 139 až 199 Kč
Čt 13. 6. 19:30
Zombeavers

Horor / Komedie
USA, 2014, 77 min, ČSFD

Vodič nákladného auta medicínskej firmy Mamaroneck prevážajúcej toxický odpad sa sústredil na písanie SMS správy viac ako na riadenie svojho vozidla. Odniesol si to chudák jeleň, ktorý sa rozhodol odpočinúť si práve uprostred cesty. Navyše, jeden zo sudov sa uvoľnil a odkotúľal do neďalekého potoka, ktorý ho odplavil až k hrádzi z dreva a blata, obývanej bobrou rodinou. Krátko na to sa trio dievčat Jenn, Zoe a Mary rozhodlo stráviť víkend na chate neďaleko spomínaného jazera. Mala to byť pôvodne babská jazda, ale ako to už býva, plány sa menia. Na scéne sa objavila trojica mládencov, čo by nemuselo byť vôbec zlé. Čo je oveľa horšie, zelený sliz zo zapotrošeného barelu zmenil bobrov v zombie, ktorí dostali chuť zahryznúť sa do niečoho oveľa šťavnatejšieho ako drevo

Sál: Krypta / CZ titulky 139 až 199 Kč
Čt 13. 6. 19:30
Birdemic: Shock and Terror

Horor / Thriller / Romantický
USA, 2010, 90 min, ČSFD

Na malé přímořské městečko znenadání zaútočí hejno agresivních ptáků. Každodenní starosti obyvatel v okamžiku vystřídá chaos a strach. Nikdo neví, co původně neškodné ptáky vyburcovalo k útoku a jen malá skupinka přeživších se snaží ubránit a uniknout ze spárů okřídlené smrti. Podaří se jim to?

Sál: Kostel / CZ titulky 139 až 199 Kč
Čt 13. 6. 19:30
Tammy and the T-Rex

Komedie / Sci-Fi / Horor
USA, 1994, 82 min , ČSFD

Mezitím, co se geniální, ale šílený vědec Dr. Wachenstein chystá oživit tělo tyranosaura, se seznamujeme s mladou dvojicí – fotbalistou Michaelem a jeho dívkou Tammy. Ti jsou však jednoho večera přepadeni gangem Billyho, který je do Tammy zamilován a uvězní Michaela v parku šelem, kde ho ošklivě potrhají leopardi. Po převozu do nemocnice na Michaela narazí právě Dr. Wachenstein, který mladíka unese a vyoperuje mu mozek, který implantuje do těla tyranosaura. Operace je kupodivu úspěšná a prehistorické zvíře se probouzí k životu.

Sál: Knihovna / CZ titulky 139 až 199 Kč
Čt 13. 6. 19:30
Slaughterhouse (Jatka)

Komedie / Horor
USA, 1987, 85 min, ČSFD

Lester Bacon je poctivý mäsiar zo starej školy, ktorý zbožňuje svoju prácu. Dlhé roky bol majiteľom veľkého vidieckeho bitúnku Keď sa však doba zmenila, nedokázal zmechanizovať výrobu a prispôsobiť sa novým postupom, a tak musel svoj bitúnok časom zavrieť. Spolu so svojím retardovaným synom Buddym sa stiahli do ústrania a mlčky sa prizerali, ako ich rodinná firma chátra.
Osem rokov po zatvorení podniku sa o Baconov pozemok začne zaujímať jeho bývalý zamestnanec, ktorý sa ho oň za pomoci miestneho právnika a šerifa pokúša pripraviť. Spustnutá budova bitúnku sa navyše stáva častým miestom pre zábavky partie miestnych tínedžerov. Lester a Buddy sa rozhodnú konať a počet nezvestných v malom mestečku začne prudko narastať

Sál: Pitevna / CZ titulky 139 až 199 Kč
Čt 13. 6. 19:30
Svatba Jiřího Káry + nový dokument o jeho životě
402526109 831236799011180 1147362476260912155 N

Krátkometrážní / Dokumentární
Česko, 2000, 26 min + 34 min, ČSFD

Remastrovanou svatbu Jiřího Káry si můžete společně s novým připravovaným dokumentem o jeho životě vychutnat tematicky v posvěceném kostele Gabriel na filmovém festivalu Naruby. Dejte Jirkovi šanci mít svatbu ne na radnici ale v kostele. Před promítáním doporučujeme navštívit jeho svatyni kterou naleznete v areálu.

Pro ty, kteří Svatbu Jiřího káry neznají: Tento amatérský film je záznamem svatebního obřadu z roku 2000, během kterého si řekli své „ano“ Jiří Kára a Blanka Divišová. Autentický náhled do světa „dolních deseti tisíc“ si získal početné publikum především na serveru YouTube.com, a díky prezentaci naprosté nonkonformity zúčastněných před, během i po obřadu má dnes až kultovní status. Vzhledem k osudům svatebčanů lze tento záznam vnímat také jako tragikomickou výpověď o životě pražských alkoholiků a drogově závislých spoluobčanů.

Sál: Lustrový / CZ dabing 139 až 199 kč
Čt 13. 6. 22:00
ThanksKilling

Komedie / Horor / Thriller
USA, 2009, 70 min, ČSFD

Film o vraždícím krocanovi který se mstí už od 16 století lidem za díkůvzdání. Nic víc není potřeba k filmu psát. Jde o originální a velice krvavý brak.

Sál: Krypta / CZ titulky 139 až 199 Kč
Čt 13. 6. 22:00
Iron Sky: The Coming Race

Komedie / Sci-Fi
Finsko / Německo / Belgie, 2019, 93 min, ČSFD

Před dvaceti lety byla Země zničena nukleární apokalypsou. To, co zbylo z lidstva, se ukrývá na Měsíci – který se ale rozpadá úplně stejně. Jedinou nadějí lidstva je vyslat malý tým do středu Země a získat mýtický svatý grál. Vše, co jim stojí v cestě, je starověká rasa ještěrovitých humanoidů a armáda dinosaurů.

Sál: Kostel / CZ titulky 139 až 199 Kč
Čt 13. 6. 22:00
Samurai Cop 2: Deadly Vengeance

Akční / Krimi / Thriller
USA, 2015, 94 min , ČSFD

Je 25 let později a policejní detektiv Frank Washington je nucen znovu se spojit se svým dlouho odcizeným partnerem Joem Marshallem, aby vyšetřili sérii atentátů v případu s detaily, které si nikdy nedokázali představit.

Sál: Knihovna / CZ titulky 139 až 199 Kč
Čt 13. 6. 22:00
Slotherhouse

Komedie / Horor / Thriller
USA, 2023, 93 min, ČSFD

Emily Young (Lisa Ambalavanar), studentka posledního ročníku, chce být zvolena prezidentkou svého dívčího spolku. Osvojí si roztomilého lenochoda a myslí si, že se může stát novým maskotem a pomoci jí vyhrát, dokud řada smrtelných nehod neoznačí lenochoda za hlavního podezřelého z vražd

Sál: Lustrový / CZ titulky 139 až 199 Kč
Čt 13. 6. 22:00
Killer Piñata

Komedie / Horor
USA, 2015, 87 min, ČSFD

Posedlá piňata, která se chce pomstít za krutost, kterou lidstvo způsobilo jejímu druhu, likviduje skupinu přátel jednoho po druhém v nekonečné noci hrůzy.

Sál: Pitevna / CZ titulky 139 až 199 Kč
Pá 14. 6. 17:00
Párty Hárder: Summer Massacre

Komedie
Česko, 2022, 100 min, ČSFD

V Párty Hárder se vrátí parta kamarádů prvního filmu. Z předchozích událostí se už trochu oklepali a v létě vyrazí na proslulou Ibizu východu – na Mácháč, legendární místo plné mejdanů, muziky a nevázaného sexu. Slibují si životní zážitek a pochopitelně i prázdninovou soulož. Užijí si léto, nebo selžou a čekají na ně leda tak ponížení, nedobrovolný celibát a Srbské milice?

Sál: Kostel / CZ dabing 139 až 199 Kč
Pá 14. 6. 17:00
Frankensteinka
Frankensteinka

Komedie / Horor / Sci-Fi
USA, 1990, 85 min, ČSFD

Jeffrey Franken je docela normální kluk, který miluje svojí dívku Elizabeth a pokusy s oživováním lidské tkáně. Jenže jednoho dne se stane nehoda a jeho milovaná zemře pod koly zahradní sekačky, kterou před tím Jeffrey trochu vylepšil. Jenže láska hory… v tomto případě spíše hroby přenáší a tak se v Jeffreyho hlavě zrodí šílený plán: pomocí elektřiny přivede Elizabeth zpět k životu a protože se z ní zachovala pouze hlava, získává odhodlaný mladík možnost sestavit si ideální přítelkyni z částí mrtvých prostitutek…

Sál: Krypta / CZ titulky 139 až 199 Kč
Pá 14. 6. 17:00
Sgt. Kabukiman N.Y.P.D.

Komedie / Akční / Krimi / Fantasy
USA, 1990, 104 min, ČSFD

Newyorský policista Harry Griswald do svého těla nechtěně vstřebá ducha velkého mistra tradičního japonského divadla kabuki. Po počátečním odmítání nastoupí do učení k mistrově pravnučce, aby se z něj stal Kabukiman – superhrdina bojující s padouchy jídelními hůlkami, zabijáckým suši a létajícími sandály. Schopnosti mu přijdou vhod, když se zlý magnát snaží ovládnout svět při rituálu, kdy drak prochází prstencem Jupitera a opice jezdí na jaguárovi…
Za málo peněz hodně muziky, to je heslo společnosti TROMA a je na něj při sledování jejich filmů nutno myslet. Kabukiman podobně jako Toxický mstitel pracuje s konceptem netradičního superhrdiny a spolu se známějším Toxiem se stal maskotem a symbolem TROMY. Z tohoto snímku rovněž pochází záběr na vybuchující automobil, s oblibou opakovaný v dalších filmech od Lloyda Kaufmana. 

Sál: Knihovna / CZ titulky 139 až 199 Kč
Pá 14. 6. 17:00
Už je tady zas

Komedie / Drama
Německo, 2015, 110 min, ČSFD

Téměř sedmdesát let po neslavném odchodu se Adolf Hitler překvapeně probouzí v dnešním Berlíně. A první bilance jeho nové situace není radostná. Válka skončila a to porážkou, jeho politická strana neexistuje a chybí mu i milovaná Eva Braunová. Hitler „své“ město sotva poznává. Berlín je plný cizinců a v Německu místo něj vládne žena, jakási Angela Merkelová. Po prvotním a zcela pochopitelném šoku, se Hitler rychle rozkoukává a navazuje kontakt s některými obyvateli dnešního Berlína. Hitler začne novou kariéru v pro něj dosud neznámém světě díky televizi. Sice nikoliv ve funkci vůdce národa, ale jako komik. A to díky tomu, že jej považují za naprosto bezchybného imitátora sebe samého. Protože své názory rozhodně nemění, jsou jeho vystoupení politicky velmi nekorektní. Postupně se stává nejen televizní hvězdou s vlastním pořadem, jeho vystoupení na veřejnosti získávají velkou sledovanost i díky internetu. Na svých cestách po Německu se setkává s mnoha lidmi a některé z nich jeho názory na dnešní situaci nešokují. Spíše naopak. Führer začíná mít jiné ambice, než jen být zábavným kritikem. Jeho ambice byly přeci vždy mnohem vyšší…

Sál: Lustrový / CZ titulky 139 až 199 Kč
Pá 14. 6. 17:00
CarousHELL 2

Akční / Komedie / Horor
USA, 2021, 77 min, ČSFD

Film CarousHell je jasným důkazem že plastového jednorožce není radno naštvat. Příběh se točí kolem klasického kolotoče, na kterém naleznete jednorožce, který už má všeho dost. Jednorožec, se vymaní ze svého karnevalového pekla a pustí se do krvavého řádění pomsty lidstvu.

Duke (jednorožec) vždy přemýšlel o smyslu svého života. Kdo je, co má dělat. Právě zjistil, že je otcem.

Sál: Pitevna / CZ titulky 139 až 199 Kč
Pá 14. 6. 19:30
Big Shark

Horor
USA, 2023, 105 min, ČSFD

Nervydrásající příběh o třech udatných hasičích, jejichž údělem je zachránit New Orleans před běsněním ukrutného žraloka.

Sál: Kostel / CZ titulky 139 až 199 Kč
Pá 14. 6. 19:30
Sharkenstein

Horor
USA, 2016, 73 min, ČSFD

Během druhé světové války pracoval jistý vědec na tajném experimentu, jehož cílem bylo přetvořit žraloky v ještě nebezpečnější stroje na zabíjení. Třetí říše se však o něm dozvěděla, zmocnila se všech plánů a rozhodla se jich použít ve svůj prospěch. O mnoho let později se poblíž amerického pobřeží začne hromadit počet nevyjasněných úmrtí. Pobřežní stráž je bezmocná a co víc, lidé začnou mizet i u nedalekého jezera. Řádí zde snad nějaký sériový vrah, nebo se pod hladinou skrývá něco mnohem děsivějšího?

Sál: Krypta / CZ titulky 139 až 199 Kč
Pá 14. 6. 19:30
Tromeo a Julie

Komedie / Drama
USA, 1996, 107 min, ČSFD

Tromeo a Julie je až nečekaně funkční a promyšlenou interpretací nehynoucího příběhu dvou zahynulých milenců. Jistě, z překrásné Verony se děj přesunul na zaflusaný Manhattan, znesvářené rody nejsou v žádném případě vznešené, spíše prohnilé, vyšinuté a zvrácené a té krve, co znovu beznadějně smáčí krev dříve prolitou, je tentokráte trochu více. Ale to jsou jen prostředky adaptace, které umožňují, aby příběh ožil novou energií a promluvil k divákům, které by kostýmní recitace veršovánek odrazovaly. Právě ve zdejším karnevalovém reji tromáckých bizarních naturščiků, bláznivých úchyláren, pukajících hlav, hysterického pitvoření a fekálního humoru o to více vynikne křehkost i síla osudové lásky.

Sál: Knihovna / CZ titulky 139 až 199 Kč
Pá 14. 6. 19:30
Surfoví náckové musí zemřít

Akční / Drama / Komedie / Horor
USA, 1987, 83 min, ČSFD

Los Angeles, blízká budoucnost. Ničivé zemětřesení zdemolovalo většinu města a při záchranných pracích je potřeba každého pomocníka, včetně policistů. Pláže, které jako jediné zůstaly pohromou nedotčeny, tak zůstávají bez dozoru a stávají se rejdištěm řady brutálních gangů. Tím nejdivočejším jsou Surfoví náckové, vládci Power Beach. Jejich vůdce Adolf má jasnou vizi o sjednocení všech gangů a kompletním ovládnutí pobřeží, ale nepočítá s jedním důležitým faktorem. Mamkou Washingtonovou, které Náckové zavraždili jediného syna. Stará žena, zdrcená ztrátou jediného dítěte, se rozhoduje, že Surfoví náckové musí zemřít. A jatka začínají!

Sál: Lustrový / CZ titulky 139 až 199 Kč
Pá 14. 6. 19:30
Poultrygeist: Night of the Chicken Dead

Komedie / Horor / Muzikál
USA, 2006, 103 min, ČSFD

Cintoríny a pohrebiská sú posvatné a nedotknuteľné miesta. Práve na pôde, kde kedysi stávalo indiánske pohrebisko sa reťazec fast-foodov rozhodne vybudovať nový stánok na ukojenie, hneď po sexe najzákladnejšieho pudu typického američana: hladu po kuracích krídelkách a stehienkach. Lenže dovtedy sa chodí s krígľom po pivo, dokiaľ sa nerozbije… a usmrtené a skonzumované sliepky sa vracajú na tento svet aby rozpútali najväčší gore masaker, aký kedy Tromaville zažil. Grill-boyom a hosteskám neostáva nič iné ako poslať pápernatce späť na onen svet, skôr ako všetkým vydzobú oči a genitálie, čím zasýtia hlad po pomste.

Sál: Pitevna / CZ titulky 139 až 199 Kč
Pá 14. 6. 22:00
Shakespeare’s Sh*tstorm

Komedie
USA, 2020, 94 min,  ČSFD

Je libo barda z Avonu vyráchaného v proudu vlahého velrybího trusu? Pak je produkce věhlasného studia Troma soustem právě pro vás. Po odvázané shakespearovské variaci Tromeo a Julie napřel stárnoucí prezident Tromy Lloyd Kaufman svou kreativní potenci směrem k mistrově pozdnímu dramatu „Bouře“. A výsledek společného tvůrčího kvasu obou gerontů jsou čisté Shakespearovské sravnosti (byť tento duševní výměšek i zván jinak, voněl by stejně). Pro Kaufmana platí, že svět je jeviště, jehož prkna jsou ovšem promazaná všemi myslitelnými tělními tekutinami. Jeho opus bývá kritiky označovaný za manifest věku pohoršení a svérázný žertéř si tu vskutku bere na paškál nejrůznější internetové iniciativy a agendy a daří se mu sebejistě kráčet na ostré hraně mezi jízlivou kritikou a prostým humpoláckým ignorantstvím. Kaufman zkrátka opět s tváří v škrabošce (a prstem v análu) obrací v posměch naši důstojnost. Blít či neblít, to je oč tu poběží.

Sál: Knihovna / CZ titulky 139 až 199 Kč
Pá 14. 6. 22:00
South Park: Peklo na Zemi

Animovaný / Komedie / Muzikál
USA, 1999, 78 min, ČSFD

Čtveřice spolužáků, Kyle Broflovski, Stan Marsh, Kenny McCormick a Eric Cartman si vyrazí do kina na nový kanadský film nazvaný Ohnivé prdele. Pokladní jim sice odmítne lístky prodat protože na film, kde se mluví sprostě, mohou jen v doprovodu rodičů, kluci si však hravě poradí. A skutečně film má na městečko zničující dopad. U dětí je sice velmi úspěšný, rodiče však požadují zákaz jeho promítání, protože sprostá mluva se v městečku rozmáhá jako lavina. Další návštěva kina se stane osudnou Kennymu, který si stejně jako postavy ve filmu zkusí zapálit prd. S popáleninami je odvezen do nemocnice, kde však zemře, když mu lékaři místo srdce transplantují bramboru. Zatímco Kenny jako většina lidí skončí v pekle, Stan žárlivě sleduje svou lásku Wendy, která dala přednost jedničkáři Gregorymu a rozzlobené ženy založí sdružení Matky proti Kanadě. Vylákají hrdiny sprostého filmu Terrance a Phillipa na talkshow, kde jsou oba vzápětí zatčeni. Kanada vznese protest, ale protože jí to není nic platné, vybombarduje dům klanu Baldwinů. Spojené státy jako odpověď vyhlásí Kanadě válku a ministryní války jmenují Kyleovu matku, která stojí v čele hnutí Matky proto Kanadě. Armáda útočí na Toronto, Kanaďané žijící v USA jsou internováni v koncentračním táboře štěstí a vzájemná roztržka se mění ve světovou válku a Satan se těší, že se konečně ujme vlády. Stan, Kyle a Cartman však mají plán jak zachránit svět.

Sál: Kostel / CZ titulky 139 až 199 Kč
Pá 14. 6. 22:00
Scary Movie 1991

Horor / Komedie
Kanada / USA, 1991, 82 min, ČSFD

Warren (John Hawkes), paranoidní puberťácký šprt, začne věřit, že uprchlý šílenec se možná skrývá v sousedním Halloweenském domě hrůzy a pomalu začíná upadat do šílenství. 

Sál: Krypta / CZ titulky 139 až 199 Kč
Pá 14. 6. 22:00
Socialistický Zombi Mord

Horor
Slovensko, 2014, 94 min, ČSFD

Sovietsky tajný experiment, ktorý mal slúžiť na paralyzovanie armády imperialistického nepriateľa socializmu rozšírením agresívnej smrteľnej nákazy (kódové meno Zaraza) sa vymkol spod kontroly a musel byť ukončený. Vinou súdruha neznámeho vojaka sa zvyšná vzorka bojového plynu dostala pod falošným označením dymovníc do konvoja inváznych vojsk varšavskej zmluvy smerujúceho na územie Slovenska. O niekoľko rokov neskôr sa tento plyn použije pri rutinnom stredoškolskom brannom cvičení a nakazí nič netušiacich študentov. Malá skupinka žiakov bojuje o prežitie, ich jediným problémom však nie sú len agresívni nakazení spolužiaci, ale aj školník (bývalý dôstojník SPECNAZ), ktorý sa snaží za každú cenu zabrániť hroziacej medzinárodnej blamáži.

Sál: Pitevna / SK dabing 139 až 199 Kč
Pá 14. 6. 22:00
Svatba Jiřího Káry + nový dokument o jeho životě
402526109 831236799011180 1147362476260912155 N

Krátkometrážní / Dokumentární
Česko, 2000, 26 min + 34 min, ČSFD

Remastrovanou svatbu Jiřího Káry si můžete společně s novým připravovaným dokumentem o jeho životě vychutnat tematicky v posvěceném kostele Gabriel na filmovém festivalu Naruby. Dejte Jirkovi šanci mít svatbu ne na radnici ale v kostele. Před promítáním doporučujeme navštívit jeho svatyni kterou naleznete v areálu.

Pro ty, kteří Svatbu Jiřího káry neznají: Tento amatérský film je záznamem svatebního obřadu z roku 2000, během kterého si řekli své „ano“ Jiří Kára a Blanka Divišová. Autentický náhled do světa „dolních deseti tisíc“ si získal početné publikum především na serveru YouTube.com, a díky prezentaci naprosté nonkonformity zúčastněných před, během i po obřadu má dnes až kultovní status. Vzhledem k osudům svatebčanů lze tento záznam vnímat také jako tragikomickou výpověď o životě pražských alkoholiků a drogově závislých spoluobčanů.

Sál: Lustrový / CZ dabing 139 až 199 kč
So 15. 6. 17:00
The Room

Drama
USA, 2003, 99 min, ČSFD

V Česku a na Slovensku poměrně neznámé dílo si v zámoří získalo velkou pozornost publika a kultovní status. Je totiž obecně považováno za jeden z nejhorších filmů, které kdy byly natočeny. Hlavního hrdinu Johnnyho si vystřihl sám Wiseau. Johnny nadevše miluje svou nastávající ženu Lisu (Juliette Danielle). Ta je však s jejich vztahem stále méně spokojená a tak svede Johnnyho nejlepšího přítele Marka (Greg Sestero). Johnnymu se postupně hroutí svět, který se mu za posledních sedm let podařilo vybudovat.
Film přitahuje pozornost milovníků nepovedených snímků pro svůj až komický charakter, špatnou práci s herci a absurdní repliky postav. Wiseau je někdy označován za současného Eda Wooda. Promítání filmu se uskutečňuje za bouřlivých reakcí publika, které nahlas komentuje dění na plátně.

Sál: Kostel / CZ titulky 139 až 199 Kč
So 15. 6. 17:00
Hobgoblins

Fantasy / Sci-Fi / Komedie / Horor
USA, 1988, 92 min, ČSFD

Malý kluk nalézá malou chlupatou kouli, ze které se však za chvíli stává zlý tvor, rychle se rozmnožující vodou. Tvor začne ničit vše, co mu přijde pod „zuby“ a zabijí každého, kdo se mu připlete do cesty. A to vše v jednom velkém domě, kde se počet netvorů rychle zvyšuje.

Sál: Krypta / CZ titulky 139 až 199 Kč
So 15. 6. 17:00
Velké kozy na Havaji 

Akční / Krimi / Komedie
USA, 1987, 96 min, ČSFD

Geneticky upravený had je na útěku a hrozí, že vyhladí veškerou populaci ostrova čítající dva turisty a pašeráky diamantů. Nicméně je nutné, aby pašeráci byli předáni do rukou zákona a ne krvelačné fantazii matky přírody. Na ostrov se proto neprodleně vydává parta sličných agentek a agentů, aby vzniklou situaci vyřešili. Během pátrání narazí na nespočet překážek. Budou se muset mnohokrát převléci, koupat se bez plavek a vypořádat se s rozličnými nebezpečnými živly, jakožto i s ozbrojeným skateboardistou a nepřekonatelným hráčem frisbee.

Sál: Knihovna / CZ titulky 139 až 199 Kč
So 15. 6. 17:00
Nexus

Romantický / Sci-Fi
Španělsko / Česko / Velká Británie, 1994, 100 min, ČSFD

V daleké budoucnosti, kdy planeta Země čelí kvůli silnému znečištění neodvratnému zániku, se hrstka lidí vypraví v záchranných lodích najít nový obyvatelný svět. Na vzdálené planetě narazí na rasu inteligentních ještěrů, kteří lidem nabídnou útočiště. Fascinováni člověkem, ještěři časem upraví svá těla téměř k nerozeznání od lidských a ovládnou většinu pozemských technologií. Lidé byli však svými hostiteli zrazeni. Pronásledováni a nuceni žít ve vyhrazených rezervacích, musí výměnou za vzácnou vodu původním obyvatelům poskytovat další technologie i své dcery. Existuje však proroctví, podle kterého se jednou narodí ten, který svrhne totalitu ještěrů a dovede zotročené lidstvo ke svobodě.

Sál: Lustrový / CZ dabing 139 až 199 Kč
So 15. 6. 17:00
CarousHELL 3

Komedie
USA, 2023, 69 min, ČSFD

Film CarousHell je jasným důkazem že plastového jednorožce není radno naštvat. Příběh se točí kolem klasického kolotoče, na kterém naleznete jednorožce, který už má všeho dost. Jednorožec, se vymaní ze svého karnevalového pekla a pustí se do krvavého řádění pomsty lidstvu.

Joe se pouští do osobní pomsty, aby ukončil Dukův život, zatímco mazaná Usagi zahajuje svou vlastní křížovou výpravu proti nejkrásnějšímu jednorožci na světě. Dokáže se Duke ubránit oběma nepřátelům?

Sál: Pitevna / CZ titulky 139 až 199 Kč
So 15. 6. 19:30
The Velocipastor

Komedie / Horor
USA / Čína, 2017, 75 min, ČSFD

Poté, co kněz ztratí své rodiče, odcestuje do Číny, kde získá záhadnou schopnost, která mu umožňuje změnit se na dinosaura. Zpočátku ho tato nová moc děsí, ale prostitutka ho přesvědčí, aby ji použil k boji proti zločinu. A nindžům…

Sál: Kostel / CZ titulky Vyprodáno
So 15. 6. 19:30
Shark Exorcist

Akční / Fantasy / Horor / Thriller
USA, 2015, 71 min, ČSFD

Řádová sestra Blair (Christy Moritz) se rozhodne sloužit ďáblovi a za pomoci krvavého rituálu přivolá démona, který na sebe vezme podobu žraloka. Tou dobou se rozhodne trojice kamarádek, že se pojedou slunit k vodě, jenže záhy je jedna z nich napadena a kousnuta žralokem. Od té chvíle se začne Ali (Angela Kerecz) chovat podivně. Jakoby se ji zmocnila temná síla, která si žádá další oběti. Na scéně se objevuje kněz Michael (Bobby Kerecz), který hodlá démonické síly zastavit a provést exorcismus. Ale je to vůbec v jeho moci? Nejprve totiž musí Ali najít a počet obětí roste raketovou rychlostí…

Sál: Krypta / CZ titulky 139 až 199 Kč
So 15. 6. 19:30
Robot Ninja

Sci-Fi
USA, 1989, 79 min, ČSFD

Leonard Miller je zoufalý. Vymyslel postavu superhrdiny zvaného Robot Ninja, nejúspěšnějšího maskovaného hrdiny od dob Batmana. Jeho agent a vydavatel však chtějí tento úspěch využít co nejvíce ve svůj prospěch. Jedné noci se Leonard stane svědkem brutálního útoku na mladý pár. Jeho srdce zahoří spravedlivým hněvem as pomocí vynálezce Dr. Goodknighta se stane on sám Robot Ninjou. V temných ulicích Ridgaway začne lov na kriminálníky, při kterém nezná žádné slitování.

Sál: Knihovna / CZ titulky 139 až 199 Kč
So 15. 6. 19:30
Úžasný Bulk

Animovaný / Akční / Fantasy
USA, 2010, 76 min, ČSFD

Henry „Hank“ Howard pracuje jako vědec v armádní laboratoři a snaží se vytvořit sérum zajišťující nadlidské schopnosti, nicméně už čtyři roky pouze selhává. Také miluje dceru svého šéfa (generála), kterou chce pořádat o ruku. Aby ho přesvědčil o svých schopnostech, rozhodne se aplikovat sérum přímo sobě. To však zareaguje neočekávaně a z Hanka se ve zlomku vteřiny stává Amazing Bulk, obří fialový mstitel.

Sál: Lustrový / CZ titulky 139 až 199 Kč
So 15. 6. 19:30
Vražedný aerobic

Horor
USA, 1986, 89 min, ČSFD

Nádherné mladé ženy s fantastickými postavami. Krásní svalnatí muži. Hodiny aerobicu, posilovny, šatny, sauny, bar. Všechno, co bychom mohli očekávat v každém moderním kalifornském sředisku pro zdraví. To naše je stejné, avšak poněkud se liší jeho podstata. Zde lidé necvičí, aby se cítili lépe. Zde umírají.

Sál: Pitevna / CZ titulky 139 až 199 Kč
So 15. 6. 22:00
DEAD OF NIGHT

Horor / Mysteriózní / Povídkový
Velká Británie, 1945, 102 min, ČSFD

V osamoceném venkovském domě vyprávějí hosté podivné historky, připomínající noční můry. Příběh psychicky labilního břichomluvce, jehož dožene k šílenství vlastní loutka, je jen jedním z mnoha vrcholů tohoto povídkového hororu, na němž spolupracovali čtyři nadaní režiséři.

Sál: Krypta / CZ titulky 139 až 199 Kč
So 15. 6. 22:00
Válka podle Tromy

Akční / Dobrodružný / Thriller / Komedie
USA, 1988, 87 min , ČSFD

Francis Ford Coppola má Apokalypsu, Stanley Kubrick má Full Metal Jacket, Oliver Stone má Četu, Steven Spielberg má Zachraňte vojína Ryana – a Lloyd Kaufman má Válku podle Tromy. Jenže zatímco ostatní režiséři svými opusy upozorňují na hrůzy války a její zhoubný vliv na lidskou psychiku i společnost, Kaufman se soustředil spíš na přehlídku kulásků, sapíků a rotačáků, rozšmelcovaných mrtvol, zastřelených civilistů, chrochtajících fanatických záporáků a krvelačných magorů v maskáčích. Příběh o posádce letadla ztroskotavšího na ostrově, kde operuje vojenská teroristická jednotka, vznikl v době, kdy si studio Troma teprve formovalo svou dnešní image.

Sál: Knihovna / CZ titulky 139 až 199 Kč
So 15. 6. 22:00
Bad Black

Akční
Uganda, 2016, 68 min, ČSFD

Klidný lékař je vycvičen v umění komando pomsty chlapcem z ghetta jménem Wesley Snipes.

Sál: Lustrový / CZ titulky 139 až 199 Kč
So 15. 6. 22:00
Ice cream man

Komedie / Horor
USA, 1995, 84 min, ČSFD

Do malého mesta prichádza na radosť miestnych detí nový zmrzlinár, podivínsky Gregory Tudor (Clint Howard). Gregoryho životným poslaním je urobiť deti šťastné a pripraviť im čo najlepšiu zmrzlinu, na výrobu ktorej používa vskutku „špeciálne“ vlastné receptúry a ingrediencie

Sál: Pitevna / CZ titulky 139 až 199 Kč
So 15. 6. 22:00
Svatba Jiřího Káry + nový dokument o jeho životě
402526109 831236799011180 1147362476260912155 N

Krátkometrážní / Dokumentární
Česko, 2000, 26 min + 34 min, ČSFD

Remastrovanou svatbu Jiřího Káry si můžete společně s novým připravovaným dokumentem o jeho životě vychutnat tematicky v posvěceném kostele Gabriel na filmovém festivalu Naruby. Dejte Jirkovi šanci mít svatbu ne na radnici ale v kostele. Před promítáním doporučujeme navštívit jeho svatyni kterou naleznete v areálu.

Pro ty, kteří Svatbu Jiřího káry neznají: Tento amatérský film je záznamem svatebního obřadu z roku 2000, během kterého si řekli své „ano“ Jiří Kára a Blanka Divišová. Autentický náhled do světa „dolních deseti tisíc“ si získal početné publikum především na serveru YouTube.com, a díky prezentaci naprosté nonkonformity zúčastněných před, během i po obřadu má dnes až kultovní status. Vzhledem k osudům svatebčanů lze tento záznam vnímat také jako tragikomickou výpověď o životě pražských alkoholiků a drogově závislých spoluobčanů.

Sál: Kostel / CZ dabing Vyprodáno

značení míst k sezení

Sice si nemůžete zakoupit lístek na konkrétní místo, ale můžete si zvolit alespoň jestli chcete sedět na lehátku (přední řada) nebo pohodlné židli (střední a zadní řada). VIP lístek je automaticky na velkých gaučích. Plánek sálu vám pomůže si dopředu naplánovat jaké místo chcete získat. Kdo dříve přijde lépe sedí😊

kategorie vstupenek

vstup do areálu

149 Kč

Pokud se na sledování špatných filmů necítíte, ale chcete zažít i tak atmosféru našeho filmového festivalu s bohatým doprovodným programem tak právě pro vás tu máme vstup na festival, který platí po celou dobu konání. Můžete přijít jak na Stand-up, tak na skvělé občerstvení a kvalitní rum. Ke vstupence si můžete dokoupit některý ze zážitků, jako je výlez na komín nebo prohlídka podzemí. 

Film a vstup do areálu

259 Kč

Tato varianta vstupenky je pro ty, kteří mají rádi špatné filmy, ale místo rumu si koupí na baru raději něco jiného (pivo, víno, nealko). Vstupenka vám platí jak na vybrané představení, tak pro vstup do areálu po celou dobu konání festivalu. Můžete přijít jak na Stand-up, tak na skvělé občerstvení a kvalitní rum. Ke vstupence si můžete dokoupit některý ze zážitků, jako je výlez na komín nebo prohlídka podzemí. 

Classic

389 Kč

Klasická vstupenka v našem případě znamená že v rámci vstupného obdržíte 4x malý panák rumu (0,02l) na speciálním tácku + jemně perlivou vodu. Sezení si můžete vybrat na lehátkách nebo židličkách s držákem. U každého rumového tácku je přiložena kartička s rumy, které degustujete. Rozléváme pouze vysoce kvalitní rumy od společnosti Global Wine. V rámci této vstupenky je také celodenní vstup na doprovodný program.

Mám rád rum

489 Kč

Tato vstupenka v sobě obsahuje 4x velký panák rumu (0,04l) + tabulku hořké čokolády a jemně perlivou vodu na zapití. Sezení si můžete vybrat na sedacích pytlech, lehátkách nebo židličkách. U každého rumového tácku je přiložena kartička s rumy, které degustujete. Rozléváme pouze vysoce kvalitní rumy od společnosti Global Wine. V rámci této vstupenky je také celodenní vstup na doprovodný program.

VIP

689 Kč

Tato vstupenka v sobě obsahuje 4x velký panák rumu (0,04l) + tapas v podobě oříšků (uzené mandle, kešu a arašídy). Usadíme vás do pohodlných gaučů a sedaček v předních řadách s nejlepším výhledem na plátno. Počet míst je limitovaný na každé představení (Pouze 20). Během představení se o vás bude starat obsluha u které si můžete objednat pití a tapas. V rámci této vstupenky je také celodenní vstup na doprovodný program.

0 diváků

Maximální počet

0

Počet představení

0

Počet rozlitých panáků

0 m

Šířka plátna