Program a vstupenky

Festival probíhá 9. 6. a 10. 6. Během těchto dvou dnů se můžete těšit na 8 epických filmů. Některé z nich jsou vůbec poprvé promítané v české České republice. Vaše vstupenka na promítání slouží také jako vstupenka do areálu. Do sálu se můžete usadit vždy 20 minut před začátkem promítání.
Pá 9. 6. 17:00
The Room
the room 2

Drama
USA, 2003, 99 min, ČSFD

V Česku a na Slovensku poměrně neznámé dílo si v zámoří získalo velkou pozornost publika a kultovní status. Je totiž obecně považováno za jeden z nejhorších filmů, které kdy byly natočeny. Hlavního hrdinu Johnnyho si vystřihl sám Wiseau. Johnny nadevše miluje svou nastávající ženu Lisu (Juliette Danielle). Ta je však s jejich vztahem stále méně spokojená a tak svede Johnnyho nejlepšího přítele Marka (Greg Sestero). Johnnymu se postupně hroutí svět, který se mu za posledních sedm let podařilo vybudovat.
Film přitahuje pozornost milovníků nepovedených snímků pro svůj až komický charakter, špatnou práci s herci a absurdní repliky postav. Wiseau je někdy označován za současného Eda Wooda. Promítání filmu se uskutečňuje za bouřlivých reakcí publika, které nahlas komentuje dění na plátně.

CZ titulky 389 – 689kč
Pá 9. 6. 20:00
The Toxic Avenger
Toxický mstitel

Komedie / Akční / Sci-Fi / Horor
USA, 1984, 87 min,  ČSFD

Do rukou se vám dostává vlajková loď všech kultovních úchyláren. Důkaz toho, že toxický odpad je věc vysoce pozitivní, přinášející lidstvu dobro a že z nás, malých lidiček bez šance, může udělat hrdiny bez bázně a hany. Stejně tak, jako pomohl Melvinovi – čističi z města Tromaville – rychle dospět v mocného Toxic Avangera, může určitě pomoci i nám

CZ titulky 389 – 689Kč
Pá 9. 6. 22:30
Shakespeare’s Sh*tstorm
sravno

Komedie
USA, 2020, 94 min,  ČSFD

Je libo barda z Avonu vyráchaného v proudu vlahého velrybího trusu? Pak je produkce věhlasného studia Troma soustem právě pro vás. Po odvázané shakespearovské variaci Tromeo a Julie napřel stárnoucí prezident Tromy Lloyd Kaufman svou kreativní potenci směrem k mistrově pozdnímu dramatu „Bouře“. A výsledek společného tvůrčího kvasu obou gerontů jsou čisté Shakespearovské sravnosti (byť tento duševní výměšek i zván jinak, voněl by stejně). Pro Kaufmana platí, že svět je jeviště, jehož prkna jsou ovšem promazaná všemi myslitelnými tělními tekutinami. Jeho opus bývá kritiky označovaný za manifest věku pohoršení a svérázný žertéř si tu vskutku bere na paškál nejrůznější internetové iniciativy a agendy a daří se mu sebejistě kráčet na ostré hraně mezi jízlivou kritikou a prostým humpoláckým ignorantstvím. Kaufman zkrátka opět s tváří v škrabošce (a prstem v análu) obrací v posměch naši důstojnost. Blít či neblít, to je oč tu poběží.

CZ titulky 389 – 689Kč
So 10. 6. 11:00
Citizen Toxie: The Toxic Avenger IV
tox4

Komedie / Akční / Sci-Fi / Horor
USA, 2000, 108 min,  ČSFD

Porno? Horor? Snuff? Ne, Troma! Z tolika šílených nápadů, geniálních hlášek a nechutných záběrů vám zaručeně exploduje hlava. Při zachraňování Tromavillské školy před Plenkovým gangem se Toxie ocitne uprostřed exploze, která jej uvrhne do alternativní dimenze plné zla. V Tromaville zatím Toxieho zlý dvojník Noxie terorizuje celé město. Situaci nezvládají ani noví hrdinové – Delfíní muž, Vibrátor a Mastur Bator. A nejšílenější dobrodružství z produkce nejšílenější společnosti Troma může začít!

CZ titulky 389 – 689Kč
So 10. 6. 14:00
Who Killed Captain Alex?
alex

Akční
Uganda, 2010, 68 min,  ČSFD

První Ugandský akční velkofilm, který si získal virální status a označení akční film bez rozpočtu. Původně se uvádělo že rozpočet byl 200 USD však později režisér upřesnil že šlo pouze o 85 USD. Na filmu jde vidět radost s kterou byl natáčen.

CZ titulky 389 – 689Kč
So 10. 6. 16:00
Battlefield Earth: A Saga of the Year 3000
30000

Akční / Sci-Fi
USA, 2000, 117 min,  ČSFD

V roce 3000 se skupina tzv. jeskynních lidí radí o tom, zda se mají pokusit přesídlit někam jinam za potravou. Starší mají strach, že by se to nelíbilo Démonům, ale na druhou stranu je nutné Démony vyhnat, aby se vrátili Bozi a opět chránili člověka (kvůli lidské sobeckosti a krutosti před nějakou dobou Bozi dovolili Démonům sestoupit na Zemi). Mladý Johny na Démony nevěří a vydá se prozkoumat možnosti. Zanedlouho se setká se dvěma lovci, kteří nejsou právě přátelsky naladěni, avšak náhle se společně ocitnou v situaci, kdy musí táhnout za jeden provaz. Jakási podivná klec je někam unáší – později se zjistí, že do tzv. centra lidské výroby. Ocitnou se mezi jakýmisi podivnými bytostmi, které si říkají Salk a mají v rukou nadvládu na planetě. Lidé jsou pro ně jen „lidská zvířata“, podřadné bytosti, které nejsou schopny se naučit ničemu složitějšímu. Když se ale při sesuvu půdy v horách objeví zlatá žíla, šéf bezpečnosti Terl a jeho asistent se rozhodnou, že se pokusí vyškolit lidská zvířata, aby pro ně těžili toto zlato z hory plné uranu, kde hrozí udušení. Zápletka akčního sci-fi filmu pak spočívá v tom, že se dělníci pod vedením Johnyho odhodlají ke vzpouře proti obludám – Salkům – a speciálně proti největšímu ze zloduchů, Terlovi, který se chce na úkor jejich úmorné práce obohatit. Na vítězném konci vzpoury stojí osvobození lidské rasy a otvírá se nová budoucnost pro jejich děti.

CZ titulky 389 – 689Kč
So 10. 6. 19:00
The Toxic Avenger Part II
tox2

Komedie / Akční / Sci-Fi / Horor
USA, 1989, 96 min,  ČSFD

Tokio boj se! Toxie přichází! Dobrodružství pokračuje. Ďábelská korporace Apocalypsa, s. r. o. plánuje přetvořit městečko Tromaville v obří chemickou továrnu. Odláká proto hrdinného obránce utlačovaných do Japonska, aby tam hledal své kořeny. V Tokiu se Toxie setkává nejen s otcem, ale s i nepřeberným množstvím zla, které je nutné vymítit. Ale obyvatelé Tromaville mezitím zoufale postrádají svého toxického mstitele…

CZ titulky 389 – 689Kč
So 10. 6. 22:00
Troll 2
trool

Fantasy / Horor
USA / Itálie, 1990,  ČSFD

Malý Joshua zná od svého dědečka příběhy o goblinech a o tom jak jsou nebezpeční. Díky tomu má i zlé sny, které se začnou měnit i v boj o život.

CZ titulky 389 – 689Kč

značení míst k sezení

Sice si nemůžete zakoupit lístek na konkrétní místo, ale můžete si zvolit alespoň jestli chcete sedět na lehátku (přední řada) nebo pohodlné židli (střední a zadní řada). VIP lístek je automaticky na velkých gaučích. Plánek sálu vám pomůže si dopředu naplánovat jaké místo chcete získat. Kdo dříve přijde lépe sedí😊

kategorie vstupenek

Classic

389 Kč

Klasická vstupenka v našem případě znamená že v rámci vstupného obdržíte 4x malý panák rumu (0,02l) na speciálním tácku + jemně perlivou vodu. Sezení si můžete vybrat na lehátkách nebo židličkách s držákem. U každého rumového tácku je přiložena kartička s rumy, které degustujete. Rozléváme pouze vysoce kvalitní rumy od společnosti Global Wine.

Mám rád rum

489 Kč

Tato vstupenka v sobě obsahuje 4x velký panák rumu (0,04l) + tabulku hořké čokolády a jemně perlivou vodu na zapití. Sezení si můžete vybrat na sedacích pytlech, lehátkách nebo židličkách. U každého rumového tácku je přiložena kartička s rumy, které degustujete. Rozléváme pouze vysoce kvalitní rumy od společnosti Global Wine.

VIP

689 Kč

Tato vstupenka v sobě obsahuje 4x velký panák rumu (0,04l) + tapas v podobě oříšků (uzené mandle, kešu a arašídy). Usadíme vás do pohodlných gaučů a sedaček v předních řadách s nejlepším výhledem na plátno. Počet míst je limitovaný na každé představení (Pouze 20). Během představení se o vás bude starat obsluha u které si můžete objednat pití a tapas.

0 diváků

Maximální počet

0

Počet představení

0

Počet rozlitých panáků

0 m

Šířka plátna