Program a vstupenky

Festival probíhá 12. 6. a 15. 6. Během těchto čtyř dnů se můžete těšit na 62 epických filmů. Některé z nich jsou vůbec poprvé promítané v české České republice. Vaše vstupenka na promítání slouží také jako vstupenka do areálu. Do sálu se můžete usadit vždy 20 minut před začátkem promítání.

značení míst k sezení

Sice si nemůžete zakoupit lístek na konkrétní místo, ale můžete si zvolit alespoň jestli chcete sedět na lehátku (přední řada) nebo pohodlné židli (střední a zadní řada). VIP lístek je automaticky na velkých gaučích. Plánek sálu vám pomůže si dopředu naplánovat jaké místo chcete získat. Kdo dříve přijde lépe sedí😊

kategorie vstupenek

vstup do areálu

149 Kč

Pokud se na sledování špatných filmů necítíte, ale chcete zažít i tak atmosféru našeho filmového festivalu s bohatým doprovodným programem tak právě pro vás tu máme vstup na festival, který platí po celou dobu konání. Můžete přijít jak na Stand-up, tak na skvělé občerstvení a kvalitní rum. Ke vstupence si můžete dokoupit některý ze zážitků, jako je výlez na komín nebo prohlídka podzemí. 

Film a vstup do areálu

259 Kč

Tato varianta vstupenky je pro ty, kteří mají rádi špatné filmy, ale místo rumu si koupí na baru raději něco jiného (pivo, víno, nealko). Vstupenka vám platí jak na vybrané představení, tak pro vstup do areálu po celou dobu konání festivalu. Můžete přijít jak na Stand-up, tak na skvělé občerstvení a kvalitní rum. Ke vstupence si můžete dokoupit některý ze zážitků, jako je výlez na komín nebo prohlídka podzemí. 

Classic

389 Kč

Klasická vstupenka v našem případě znamená že v rámci vstupného obdržíte 4x malý panák rumu (0,02l) na speciálním tácku + jemně perlivou vodu. Sezení si můžete vybrat na lehátkách nebo židličkách s držákem. U každého rumového tácku je přiložena kartička s rumy, které degustujete. Rozléváme pouze vysoce kvalitní rumy od společnosti Global Wine. V rámci této vstupenky je také celodenní vstup na doprovodný program.

Mám rád rum

489 Kč

Tato vstupenka v sobě obsahuje 4x velký panák rumu (0,04l) + tabulku hořké čokolády a jemně perlivou vodu na zapití. Sezení si můžete vybrat na sedacích pytlech, lehátkách nebo židličkách. U každého rumového tácku je přiložena kartička s rumy, které degustujete. Rozléváme pouze vysoce kvalitní rumy od společnosti Global Wine. V rámci této vstupenky je také celodenní vstup na doprovodný program.

VIP

689 Kč

Tato vstupenka v sobě obsahuje 4x velký panák rumu (0,04l) + tapas v podobě oříšků (uzené mandle, kešu a arašídy). Usadíme vás do pohodlných gaučů a sedaček v předních řadách s nejlepším výhledem na plátno. Počet míst je limitovaný na každé představení (Pouze 20). Během představení se o vás bude starat obsluha u které si můžete objednat pití a tapas. V rámci této vstupenky je také celodenní vstup na doprovodný program.

0 diváků

Maximální počet

0

Počet představení

0

Počet rozlitých panáků

0 m

Šířka plátna